Prodej, servis, půjčovna, kola, lyže

Prodej - servis - půjčovna sportovního zboží

Prodej - servis - půjčovna sportovního zboží

Tisk Email

 

Vážení zákazníci,

vzhledem k všeobecně známe situaci musí být naše provozovna uzavřena, můžeme fungovat pouze jako výdejna objednaného zboží. Nyní poptáváte nejvíce půjčení dětských lyžařských setů na celou sezonu, a servisu lyží. Proto prosíme o objednávky na email, info níže....

 

V současné situaci máme pevnou "otevírací" dobu PO-PÁ 11:00 – 16:00

nebo po dohodě na tel 608 531 255

 

Pokud máte zájem o zápůjčku, napište nám prosím na email objednávku, kde uvedete výšku, váhu, věk, úroveň lyžaře a velikost nohy, a telefon na Vás + o co máte zájem(lyže, boty, hole, páteřák...).

Ozveme se Vám zpět a domluvíme si termín vyzvednutí a zkoušky bot, lyží a dalšího objednaného zboží.

Ceny zůstávají stejné jako předchozí sezony, komplet ceník najdete na

www.sympasport.cz

 

email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

všechny svátky zavřeno(možná telefoní dohoda)

 

 

 

 

 

SYMPASPORT s.r.o. je mladou dynamickou společností, která se zabývá prodejem, servisem a půjčováním sportovních potřeb.

Přes zimní sezonu se zaměřujeme především na lyžařinu a vše kolem ní. Máme na prodejně půjčovnu lyžařského vybavení, která funguje do konce sezony. Můžete si půjčit lyžařské vybavení na kratší termíny (víkend, týden, 14 dní), ale také na celou sezonu (nabídka – viz ceník).

Na půjčené, nebo zákazníkem donesené vybavení poskytujeme veškerý servis. Např.: seřízení bezpečnostního vázání provádíme na vyhazovacím stroji Momentronic Pro. Dále provádíme servis sjezdových a běžeckých lyží, a také snowboardů (ceny – viz ceník servis). Snažíme se o co nejkratší dodací lhůty, většinou servisujeme lyže na počkání. Prodáváme jak nové, tak i použité lyže a lyžařské boty. Dále Vám nabízíme lyžařské oblečení, funkční prádlo a širokou škálu doplňků a příslušenství.